2024.05.10

TAPOME „SACEMI-GAMAR” GAMINTOJO OFICIALIU ATSTOVU LIETUVOJE

 

Šį mėnesį tapome siurblių ir variklių gamintojo „Sacemi-Gamar S.r.l.” produktų pardavimo ir serviso oficialiu atstovu Lietuvoje.

APIE GAMINTOJĄ 

„Sacemi“ buvo įkurta šeštajame dešimtmetyje Milane, tačiau būtent 1995 metais Venete, tiksliau Noventa di Piave (Venecija, Italija), ji sustiprino ir išplėtė savo pozicijas staklėms skirtų elektrinių siurblių rinkoje. Aktyviai bendradarbiaujant dviem įmonėms, kurios 2009 m. spalį susijungė į „Sacemi-Gamar s.r.l.”, tapo įmanoma labai greitai reaguoti į klientų poreikius ir kvalifikuotai aptarnauti elektrinius siurblius tiek su Sacemi®, tiek su Gamar® prekiniais ženklais.

Sacemi® – elektriniai siurbliai. Gamybos programa apima plačią gamą žemo ir vidutinio slėgio panardinamųjų elektrinių siurblių, kurių velenai nardinami į pumpuojamą terpę, o varikliai montuojami sausai. Asortimentas apima daug siurblių variantų (su panardinamais į terpę velenais, gaminamais iš plieno, ketaus, aliuminio, žalvario, plastiko), skirtų pramoniniam naudojimui ir daugiausia aušinimo, tepimo, plovimo, oro kondicionavimo sistemose ir visur, kur reikalinga efektyvi vandens-alyvos emulsijų ir grynų tepimo-aušinimo skysčių cirkuliacija.

Gamar® – elektros varikliai. Platus trifazių ir vienfazių asinchroninių elektros variklių asortimentas apima produktus, gaminamus pagal IEC 60034, LVD 2006/95/EC, EMC 2004/108/EC MD2006/42/EC, RoHS 2011/65/EC standartus. Gamybos programoje – vienfaziai ir trifaziai asinchroniniai elektros varikliai, kurių galia nuo 0,06 iki 18 kW.

Be standartinių gaminių, „Sacemi-Gamar“ gamina siurblius ir variklius pagal klientų pateiktas konkrečias specifikacijas. Komponentų gamyba atliekama moderniomis CNC staklėmis taikant pramonines 4.0 technologijas, kurios leidžia užtikrinti didesnį lankstumą ir aukštus kokybės standartus. Pažangus automatizavimas ir sąsaja kartu su patobulinta duomenų analize leidžia  optimizuoti gamybos procesus ir sumažinti atliekų kiekį.

Visi „Sacemi-Gamar“ produktai sukurti taip, kad būtų užtikrintas didesnis hidraulinis efektyvumas su mažesnėmis energijos sąnaudomis, o tai reiškia, kad bus suvartojama mažiau energijos ir atitinkamai išmetama šiltnamio efektą sukeliančių dujų bei teršalų, palyginti su žemos kokybės produktais. Visa tai reiškia mažesnį poveikį supančiai aplinkai ir tvarumą.

 

NUORODOS

Gamintojo internetinė svetainė

Produktų katalogai

„SACEMI GAMAR” produktai jau pakeliui į mūsų sandėlį

 

Kontaktų forma
×