+370 614 00229

2020.02.21

Panardinami siurbliai šuliniams

Šio tipo panardinami siurbliai naudojami geriamo, švaraus vandens tiekimui, laistymui iš šulinių, atvirų vandens telkinių. Jeigu ieškote siurblio vandeniui, kuriame gali būti įvairių priemaišų, dumblių, kietų dalelių ir pan., geriau rinktis drenažinį siurblį.

NAUDOJIMO SRITYS

• Geriamo vandens tiekimui
• Lietaus vandens ir drėkinimo sistemose
• Švariam vandeniui iš rezervuarų, cisternų, tvenkinių, šulinių siurbti
• Buitiniam naudojimui, sodo, žemės ūkio reikmėms ir kitai mėgėjiškai veiklai.
• Dėl savo kompaktiškos ir patogios formos taip pat gali būti naudojami kaip kilnojami siurbliai avarinių situacijų atvejais, pavyzdžiui, vandeniui iš rezervuarų ar upių siurbti, baseinams ir fontanams ištuštinti.

KATEGORIJOS

Panardinami siurbliai su mechaniniu valdymu. Šie siurbliai valdomi nuo integruoto plūdinio jungiklio arba slėgio relės, kuri įsigyjama atskirai. Jei siurblio paskirtis tiekti pastoviai vandenį iš šulinio buitinėms reikmėms, šiam siurbliui valdyti reikalinga slėgio relė, išsiplėtimo indas (hidroforas). Supaprastinta sumontavimo schema pateikta žemiau ir mūsų tinklalapio žinyne.

Panardinami siurbliai su elektroniniu valdymu. Tai išbaigtas „viskas viename“ panardinamasis švaraus vandens siurblys, ypač tinkamas mažiems individualiems šuliniams ir lietaus vandens sistemoms. Turi savyje integruotą valdymo modulį, todėl išorinis siurblio valdiklis yra nereikalingas. Tikras „įjunk ir siurbk“ sprendimas. Sumontavus ir prijungus vamzdžius, siurblį tereikia įjungti. Sprendimas yra patikimas ir leidžia sutaupyti įrengimo išlaidų. Šio tipo siurblyje sumontuotos apsaugos.

Kontaktų forma
×