Prekių krepšelyje: 0

Krepšelyje nėra produktų.

2023.01.06

„VANDENS SIURBLIŲ MONITORINGAS“ – IŠSAMI JŪSŲ SIURBLIŲ STEBĖSENA VISUR IR VISADA

 

Pastaruoju metu mūsų įmonė UAB „Vandens siurbliai” stebi didžiulį klientų susidomėjimą elektros energijos taupymo sprendimais. Užklausose klientai formuoja užduotį ne keisti sugedusį siurblį nauju, o efektyvesniu, kad būtų galima sutaupyti elektros kaštų. Anksčiau į elektros energijos sąnaudas mažai kas kreipdavo tiek dėmesio, pagrindiniai kriterijai buvo funkcionalumas ir ilgaamžiškumas. Dabar pridedamas ir energetinio efektyvumo kriterijus. Retai užsakovas turi pilną suvokimą apie esančią hidraulinę sistemą ir specialisto užduodami klausimai varo į neviltį ne vieną technikos vadovą ar privataus siurblio savininką. Šią problemą lengvai sprendžia siurblių darbo monitoringas. Monitoringo sistemos stebi jūsų siurblių darbo režimus, efektyvumą, elektros bei hidraulikos parametrus, o surinkti duomenys tampa išeities tašku parenkant tinkamesnį ar naują siurblį.

„Vandens siurblių monitoringas“ – skaitmeninis sprendimas siurblių stebėsenai nuotoliniu būdu remiantis logika “pajungiau ir veikia”. Išvenkite gedimų, nuokrypių nuo siurblio darbo režimų ir prastovų naudodami virtualaus debesies technologijų sistemą „Vandens siurblių monitoringas“ – Jūsų siurblių virtualių elektrikų ir technikų komanda.

 

Išsami ir išmani siurblių stebėsena visur ir visada

„Vandens siurblių monitoringas“ padeda užtikrinti sklandų siurbimo sistemos veikimą, atlieka siurblių darbo režimų ir energijos efektyvumo stebėseną, akimirksniu identifikuoja nuokrypius ir nustato energijos taupymo galimybes. Naudodamiesi „Vandens siurblių monitoringu“, pasieksite visus tikslus. Visų siurblių duomenis galėsite stebėti nenutrūkstamai savo mobiliajame telefone ar kitame išmaniajame įrenginyje, net nebūdami darbo vietoje. „Vandens siurblių monitoringas“ 5 minučių intervalais stebi Jūsų siurblio hidraulikos veikimo, visapusiško energetinio efektyvumo ir elektros parametrų duomenis, esant poreikiui vibracijos ir temperatūros reikšmes ir nedelsiant praneša apie pasikeitimus. Todėl galite pašalinti problemas anksčiau, kol neatsirado didesnė žala, atlikti siurblių remontą užtikrinant energetiškai efektyvų siurblių nenutrūkstamą veikimą.
Taip pat, „Vandens siurblių monitoringas“ vykdo našumo, elektros sąnaudų, moto valandų skaičiavimus kas leidžia tinkamai planuoti siurblių aptarnavimą, stebėti lyginamąsias reikšmes, pvz.: kWh/m³.

 

Sistemos privalumai ir nauda:

• Kas 5 minutės atnaujinami hidrauliniai, elektriniai ir dinaminiai būsenų duomenys;
• Visos matuojamos ir išvestinės vertės pateikiamos laikinėse diagramose;
• Prieiga prie visų svarbių siurblio dokumentų, pavyzdžiui, naudojimo instrukcijų;
• Visų siurblių parametrų stebėjimas visur ir visada;
• Laiku nustatomi nuokrypiai ir galimos problemos, išvengiama prastovų ir sumažinama neplanuotų gedimų;
• Optimizuojamos siurblių rutininės patikros, taupomas techninio personalo laikas;
• Patikima ir automatizuota siurblių ūkio stebėsena;
• Plati duomenų bazė siurbimo sistemai optimizuoti ir optimizavimo sprendimų studija;
• Paprastas sistemos įdiegimas. Sistemą galima įdiegti siurblių veikimo metu.

 

Daugiau Jus dominančios informacijos rasite brošiūroje “Praktinis požiūris į energijos kaštų taupymą”

 

 

Dėl sistemos įdiegimo ir klausimų, susijusių su ja, prašome kreiptis:

ALGIRDAS DUMČIUS
Serviso vadovas
+370 688 78720
algirdas@siurbliai.lt

 

Kontaktų forma
×