Filtrai

Sandėlyje

Filtruoti pagal kainą

E-TECH

„Franklin Electric“ buvo įkurta 1944 metais ir bėgant laikui iš mažo panardinamųjų variklių gamintojo išaugo į pasaulinį šios srities lyderį, teikiantį visapusiškus vandens tiekimo ir šalinimo sistemų sprendimus. „Franklin Electric“ užsitarnavo lyderės reputaciją, siūlydama įvairius techninius sprendimus tokiuose sektoriuose kaip: gyvenamasis-buitinis, pramoninis, žemės ūkio, komunalinis, komercinis, taip pat ir specifiniuose – naftos gavybos.

Pirmoji Franklin Electric gamykla Europoje buvo atidaryta Wittlich mieste (Vokietija) 1964 metais. Turėdama daugiau nei pusę amžiaus Europoje trukusią gamybos istoriją, „Franklin Electric“ įtvirtino savo lyderystę panardinamųjų gręžinių siurblių ir įrangos gamybos srityje.

„Franklin Electric“ pagrindinės sritys apima švarų vandenį, technologinį vandenį, vandens sistemas ir kuro sistemas. Įmonės būstinė yra Fort Veine (Indiana, JAV), tačiau įmonė aptarnauja klientus ir turi biurus visame pasaulyje – Australijoje, Brazilijoje, Kanadoje, Kinijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Italijoje, Rusijoje, Japonijoje, Meksikoje, Pietų Afrikoje ir JAV.

Franklin Electric siūlo didžiulį E-Tech by Franklin Electric prekės ženklo vandens siurblių, Franklin Electric panardinamų variklių, dažnio keitiklių ir apsauginių įtaisų pasirinkimą. Nesvarbu, ar jums reikia panardinamų ar sausai statomų siurblių nešvariam ar švariam vandeniui, ar rimtiems pramoniniams tikslams, Franklin Electric turi sprendimą!

 

Visus E-Tech produktus rasite gamintojo tinklalapyje

Rodoma 1–24 iš 502

Pavadinimas

Gamintojas

Charakteristika

Sandėlyje

Kaina

Rodoma 1–24 iš 502