2022.09.07

STAIRS GAMINTOJO SPC IR SBK SERIJŲ SIURBLIAI

Pristatome STAIRS gamintojo SPC ir SBK serijų išcentrinius siurblius. SPC- vienpakopiai (žemo slėgio) ir SBK- daugiapakopiai (aukšto slėgio) išcentriniai siurbliai, kurie montuojami vertikaliai ant rezervuaro (talpos) viršaus, o siurblio hidraulinė dalis nardinama į siurbiamą skystį. Siurbiamos terpės: neklampūs, nesprogūs skysčiai, kuriuose nėra pluoštinių medžiagų.

SPC serijos aušinimo skysčio siurbliai yra bendraašės siurblio/variklio konstrukcijos tipo, skirti aušinimo skysčio tiekimui tokiems įrenginiams, kaip frezavimo, gręžimo, pjovimo, šlifavimo staklės. Tinkamas tiekti aušinimo skystį, lengvą alyvą ir visų rūšių chemiškai neagresyvius skysčius. Siurblys yra vienos kameros vertikalus išcentrinis siurblys, kurio darbo ratas sumontuotas ant prailginto variklio veleno (koaksialinė siurblio/variklio jungties konstrukcija).

  • Naudojimo sritys: staklės / pramoniniai įrengimai
  • Ypatybės: kompaktiška konstrukcija, didelis efektyvumas, patikimumas, lengvas montavimas

STAIRS SPC serijos siurblių katalogas

 

SBK serijos siurbliai – vertikalūs daugiapakopiai išcentriniai siurbliai, specialiai sukurti staklių aušinimo tepalams siurbti ir montuojami ant rezervuarų viršaus, kai siurblio hidraulinė dalis yra panardinta į pumpuojamą skystį. STAIRS SBK siurblius galima įsigyti įvairaus našumo su skirtingu pakopų skaičiumi, kad būtų užtikrintas reikiamas našumas ir slėgis. Siurbliai nėra skirti sprogių ar agresyvių skysčių pumpavimui, taip pat skysčiuose neturi būti pluoštinių medžiagų. SBK siurbliai turi koštuvą įvade, kad į siurblį nepatektų ir jo nepažeistų skystyje esančios dalelės.

  • Naudojimo sritys: aušinimo įrenginiai, šlifavimo staklės, mašinų centrai, staklės ir įrengimai, filtravimo sistemos, pramoninės skalbimo mašinos
  • Ypatybės: kompaktiška konstrukcija, didelis efektyvumas, patikimumas, lengvas montavimas

STAIRS SBK serijos siurblių katalogas

 

 

Produktų techniniai duomenys ir kainos

Kontaktų forma
×