2024.04.12

„VANDENS SIURBLIŲ“ ORGANIZUOTOJE KONFERENCIJOJE PRANEŠIMĄ SKAITĖ KVIESTINIS SVEČIAS IŠ ABB

ABB dažnio keitiklių pardavimų specialisto Jevgenijaus Sizovo iniciatyva UAB „Vandens siurbliai“ organizuotoje konferencijoje pranešimą „7 pavojai, kurie stabdo vandens ir nuotekų procesus” skaitė kviestinis svečias iš Danijos ABB Drive Products pasaulinio verslo plėtros vadovas Torben Silberg Poulsen.

Savo pranešime Torben Silberg Poulsen dėmesį skyrė į auditorijai reikšmingų problemų sprendimus, o ne konkretiems produktams ar įrangai. Jis atskleidė įvairius žalingus veiksnius, tokius kaip: kavitacija, vandens hidraulinių smūgių įtaka, nusidėvėjusi įranga ir kiti pavojingi veiksniai, kurie stabdo vandentiekio ir nuotekų tvarkymo procesus. Torben Silberg Poulsen pateikė išsamius sprendimus ir rekomendacijas, kaip šiuos pavojus įveikti, kad įranga tarnautų ilgiau ir efektyviau. Torben Silberg Poulsen nuomone, vandentiekio, nuotekų tvarkymo tema yra aktuali ir būtina visiems. Kaip teigė Torben: „Galime pasiekti išties labai daug, kai apjungiame jėgas su vietinėmis organizacijomis, įmonėmis, jų turimais kontaktais, vietiniais partneriais ir ekspertais iš globalaus ABB tinklo“.

 

 

Į Kauną susirinkusi 90 žmonių auditorija, su tikslu išgirsti apie dažnio keitiklių, siurblių galimybes ir pagerinti kiekvieno iš mūsų kasdienybę, yra puikus šios temos svarbos įrodymas.
Po Torben pranešimo vyko viktorina apie Lietuvos vandentiekio istoriją, kurios metu buvo dalinami ABB suvenyrai už teisingai atsakytus klausimus. Be to, visi seminaro dalyviai turėjo galimybę išbandyti virtualios realybės akinius (VR) ir pasivaikščioti po interaktyvų ABB pasaulį.

 

 

Taip pat auditorija galėjo praktiškai susipažinti su ABB technologiniais sprendimais. Vienas šių novatoriškų sprendimų – ACQ580 serijos dažnio keitiklis, kurio demonstracinę versiją buvo galima pamatyti konferencijų centro patalpose. Šios serijos dažnio keitiklis specialiai sukurtas vandentvarkos segmentui ir išsiskiria efektyviu energijos vartojimu, tiksliu valdymu ir sklandžia integracija su automatizavimo sistemomis.

 

 

Dėkojame kolegoms iš ABB už suteiktą medžiagą.

 

NUORODOS

 

Kontaktų forma
×