2021.04.14

FRANKLIN ELECTRIC SISTEMOS ŽEMĖS ŪKIUI

 

 

Pavasarinės ir neretai užsitęsiančios vasaros sausros pastaraisiais metais Lietuvoje yra įprastas reiškinys. Pavasarį sausra pakenkia pasėlių sudygimui, todėl sunku tikėtis kokybiško ir gausaus derliaus. Daržovių augintojai taip pat gerai žino, kokias pasekmes sukelia sausra. Gyvulių augintojams likti be patikimo vandens tiekimo gresia didžiuliais nuostoliais. Todėl turite būti 100% tikri dėl vandens tiekimo ar laistymo sistemos patikimumo, ypač sausros laikotarpiu, nes tai ypač svarbu žemės ūkio kultūriniams augalams, daržovėms ir gyvuliams.

„Franklin Electric“ yra pasaulinė siurblių, vandens tiekimo ir slėgio kėlimo sistemų bei jų komponentų gamybos lyderė. Gaminamų produktų asortimentas apima aukštos kokybės panardinamų gręžinių (šulinių) ir sausai statomų paviršinio naudojimo siurblių sistemas, skirtas ne tik pramonės įmonėms, bet ir žemės ūkiui. Vandens pumpavimo sistemos yra suprojektuotos tenkinti visų žemės ūkio šakų, taip pat sodininkystės ir daržininkystės poreikius, užtikrinant stabilumą ir ilgaamžiškumą. Jos leidžia padidinti produktyvumą, sumažinti energijos suvartojimą, padeda lengviau valdyti ir prognozuoti derlingumą arba tiesiog patikimai tiekti gyvuliams geriamąjį vandenį.

„Franklin Electric” gamintojo produktuose integruota daugybė funkcijų, dėl kurių jie yra geriausi ir patikimiausi rinkoje. Visi produktai taip pat tinkami naudoti su dažnio keitikliais, o tai dar labiau optimizuoja vandens tiekimo sistemos veikimą bei užtikrina patikimumą.

Brošiūroje „Franlin Electric sprendimai žemės ūkiui” lietuvių kalba neabejotinai rasite sprendimus ir savo ūkiui: „Franklin-Electric-sprendimai-žemės-ūkiui LT”

 

Gamintojo produktų aprašymai, techninių specifikacijų duomenys ir kainos:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktų forma
×